طراحی حرفه ای سایت

طراحی حرفه ای سایت با توجه به فضای رقابتی شکل گرفته میان کسب و کارهای مختلف در بستر اینترنت به یکی از دغدغه‌های اصلی صاحبین مشاغل تبدیل شده است.

امروزه مشتریان شرکت طراحی سایت توقع بسیار بالایی از وب سایت خود دارند، چرا که می‌دانند یکی از راه‌های جلب اعتماد مشتری، طراحی حرفه ای سایت می‌باشد.

اگر نام یک برند یا شرکت را در صفحات وب جستجو نمایید و در صفحات اول، وب سایت مربوطه را پیدا نکنید، ناخود آگاه به اعتبار آن مجموعه شک خواهید کرد؛

این مهم تاکیدی بر اهمیت طراحی حرفه ای سایت می‌باشد، چرا که امروزه عمده مشتریان خود را از طریق اینترنت و با تکیه بر وب سایت خود به دست خواهید آورد.

انتخاب شرکت طراحی سایت

تمامی متقاضیان طراحی سایت با نگرانی‌های مشابهی در ذهن خود دست و پنجه نرم می‌کنند.

دغدغه‌ها و سوالاتی همچون:

آیا شرکت طراحی سایت قادر به ارائه وب سایت حرفه ای با امکانات مورد نیاز آنان می‌باشد؟ طراحی سایت در زمان مقرر انجام خواهد شد؟ هزینه طراحی سایت و خدمات پس از فروش به چه ترتیبی خواهد بود؟

راه حل مناسب برای تمامی متقاضیان طراحی حرفه ای سایت استفاده از سایت ساز فارسی رایو می‌باشد. سایت ساز فارسی و آنلاین رایو، نرم افزار طراحی شده توسط شرکت دانش بنیان فراداده می‌باشد که برای متقاضیان طراحی سایت ارزان طراحی شده است.

در صورتی که تمایل دارید طراحی سایت خود و مدیریت ان را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام دهید، سایت ساز آنلاین رایو در خدمت شما خواهد بود.

سایت ساز آنلاین رایو

سایت ساز آنلاین در حقیقت به نرم افزاری تحت وب گفته می‌شود که با استفاده از ابزارهای ویرایشی امکان طراحی و ویرایش صفحات وب را فراهم می‌نماید.

بهترین نرم افزار سایت ساز فارسی می‌بایست رابط کاربری و ظاهری آسان برای کاربران داشته باشد.

ووردپرس (WordPress) و جوملا (Joomla) از جمله سایت سازهایی هستند که در سراسر جهان مورد استفاده کاربران قرار می‌گیرند.

چندی پیش استفاده از این نوع از سایت سازها نیازمند تسلط بر زبان انگلیسی و حتی نیازمند دانش برنامه نویسی بود.

در نهایت، شرکت دانش بنیان فراداده با طراحی سایت ساز آنلاین رایو تحولی عظیم در کیفیت سایت ساز فارسی و استانداردهای مربوطه ایجاد نمود.

در این سایت ساز فارسی تمامی اصول و قواعد مربوط به رابط کاربری (UI) و تجربه کاربری (UX) به صورت کامل رعایت شده است.

همچنین، بهینه سازی موتورهای جستجو یکی از مهم‌ترین اصول طراحی حرفه ای سایت می‌باشد که در کدنویسی صفحات این سایت ساز در نظر گرفته شده است.

لازم به ذکر است که این نرم افزار امکان انتخاب قالب‌های متنوع را برای کاربران فراهم آورده است.

این مجموعه با در نظر گرفتن نیاز کسب و کارهای گوناگون به داشتن وب سایت معتبر، اقدام به طراحی و ارائه قالب‌های متنوع متناسب با تمامی مشاغل نموده است.

قابلیت طراحی واکنش‌گرا یا ریسپانسیو یکی دیگر از امکاناتی است که در سایت ساز رایو به خوبی تعبیه شده است.

امکان اتصال به شبکه‌های اجتماعی، ارتباط با درگاه بانک جهت ایجاد وب سایت‌های فروشگاهی، قابلیت طراحی سایت در 2 زبان فارسی و انگلیسی و ... نیز برخی از مهم‌ترین خدمات ارائه شده توسط این سایت ساز می‌باشد.

طراحی حرفه ای سایت و اهمیت آن در بازاریابی اینترنتی، انگیزه‌ای قوی برای استفاده از سایت ساز آنلاین و گشودن دریچه‌ای جدید برای موفقیت کسب و کارهای گوناگون خواهد بود.

مشاهده منبع

2 اردیبهشت 1398 - 14:23

برچسب ها

  • طراحی_سایت_حرفه_ای_رایگان
  • قیمت_طراحی_سایت
  • طراحی_سایت_اختصاصی

نظرات کاربران

امتیاز کل

در حال حاضر نظری ثبت نشده است

ثبت نظر

امتیاز شما